FreshMail.pl

Masz pytania? Napisz do nas!

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) (dalej jako „RODO”), oświadczam, że:
na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość przez Teampartners Krzysztof Bobiński z siedzibą w Zamieniu (05-500), przy ul. Szafranowej 7 (dalej „Teampartners”)
na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych / przesyłanie materiałów marketingowych, polegających w szczególności na promocji usług oraz produktów oferowanych przez Teampartners, informowania o wydarzeniach dotyczących działalności Teampartners przy wykorzystaniu moich danych.
Administratorem danych osobowych jest Teampartners
Szczegółowe dane dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Teampartners dostępne są w zakładce Polityka Prywatności

© 2018, efektywnespotkaniabiznesowe.pl

Realizacja: intype.pl

Ogarnij efektywnie własne spotkania! Zapisz się poniżej i odbierz narzędzie, którym realnie ocenisz silne i słabe strony Twoich spotkań!

Tylko konkrety o prowadzeniu efektywnych spotkań biznesowych!

Nowy materiał w każdy poniedziałek prosto do Twojej skrzynki. Zero spamu od nas!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Teampartners Krzysztof Bobiński z siedzibą w Zamieniu (05-500), przy ul. Szafranowej 7

FreshMail.pl