FreshMail.pl

Darek

Od ponad 15 lat regularnie biorę udział w kilku spotkaniach w tygodniu. W różnych firmach i instytucjach. Jako gość brałem udział w różnych spotkaniach – tych dobrych i tych słabych – nie muszę mówić, których było więcej.

Dobre spotkanie ma swoje tempo, rozmowa jest uczciwa, a poprawność polityczna ograniczona do minimum. Po dobrym spotkaniu nikt nie ma poczucia straty czasu i każdy wie co ma robić. Niby takie proste, ale skoro tak to dlaczego większość spotkań wygląda inaczej?

Recept jest wiele, z czego większość brzmi bardzo rozsądnie, ale problem nie tkwi w tym „co robić?” tylko „jak to robić?”. Tym właśnie będziemy zajmować się na naszym blogu – dotykać sedna.

Jestem psychologiem. Dla mnie to oznacza obserwować i wyciągać wnioski. Bardzo mi pomaga w pracy psychologa wykształcenie prawnicze zdobyte w Niemczech i doświadczenie rocznego pobytu w Rosji i na Białorusi. Mam doświadczenie biznesowe i korporacyjne. W ramach projektów rozwojowych dla kadry menedżerskiej obok pracy indywidualnej prowadzę specjalistyczne warsztaty, podnoszące w trwały sposób indywidualną i grupową skuteczność działania.

Swoją wiedzą praktyczną dzieliłem się również prowadząc zajęcia ze studentami na SWPS

Rafał

Cieszę się, że jesteś na naszym blogu i zapewniam Cię, że znajdziesz tutaj odpowiedzi, wskazówki i konkretne narzędzia, które pomogą Ci w efektywnej organizacji i prowadzeniu spotkań biznesowych wszelakiego rodzaju. 

Stworzyliśmy to miejsce po to, aby móc dzielić się naszą praktyczną wiedzą ekspertów, doświadczeniem z wprowadzaniem jej w życie oraz wskazówkami co należy robić aby każde spotkanie biznesowe nie kończyło się śmiertelna nudą. 

Chcę Cię zapewnić, że zagadnienia związane efektywnymi spotkaniami biznesowymi nie są trudne i każdy może odkryć w sobie talent do ich właściwego poprowadzenia, który chcemy wesprzeć konkretnymi narzędziami.

Żyjemy w czasach, w których nie wystarczy mieć świetny produkt. Wyznacznikiem sukcesu firmy jest przede jej efektywność. Zarówno sprzedażowa jak i organizacyjna. Tutaj dowiesz się jak robić to efektywnie tak aby Twoja spotkania biznesowe napędzały Ciebie i firmę do podejmowania nowych wyzwań, rozwoju i ulepszania oferty.

Od ponad 20 lat zajmuję się zarządzaniem sprzedażą i procesami wprowadzania zmian w firmach.

Swoje doświadczenie zdobywałem na stanowiskach sprzedażowych i managerskich w firmach globalnych z sektora technologii choćby takich jak: Nokia, Dell czy Xerox ale także w biznesie prywatnym. Przeszedłem całą drogę zawodową przez wszystkie szczeble rozwoju działając do dzisiaj na rynku “business to business” (B2B) . Wprowadziłem procesy zmian w organizacjach których zespoły liczyły od 3 do ponad 200 zaangażowanych osób. Głęboko wierzę, iż w dzisiejszych czasach dobra praca zespołowa jest najważniejszym czynnikiem sukcesu dla organizacji biznesowej.

Krzysiek

Witam na naszej stronie w całości poświęconej podnoszeniu skuteczności spotkań.

Bez spotkań nie da się żyć… no chyba, że rzuciłeś wszystko i mieszkasz w Bieszczadach. Z drugiej strony, jeżeli Twoje otoczenie biznesowe nie odbiega za bardzo od średniej, to już wiesz, że przynajmniej połowę spotkań mogłeś ominąć. A druga połowa mogła być przeprowadzona efektywniej.

Właśnie po to stworzyliśmy ten blog. By pomóc Ci w lepszym organizowaniu i uczestniczeniu w spotkaniach.

Co mnie wyróżnia? Trenerzy na ogół wywodzą się albo z biznesu, albo z psychologii. Ja łącze obydwa obszary. Przez ponad 20 lat pracowałem w „biznesie”. Zaczynałem w Przeglądzie Reader’s Digest, trochę czasu spędziłem w Panasonicu, obecnie prowadzę własną działalność. Byłem częścią zespołów i zespoły tworzyłem. Pracowałem w obsłudze klienta, serwisie i przede wszystkim w logistyce. Prowadziłem projekty, działałem operacyjnie, byłem odpowiedzialny za realizację budżetów. Miałem okazje obserwować i tworzyć spotkania. To tło biznesowe. Drugi obszar to psychologia pracy. Studiowałem psychologię i uczyłem się, jak być trenerem. Pracując na etacie, prowadziłem warsztaty. Z komunikacji, negocjacji, facylitacji (ułatwianie procesu grupowego) i  zarządzania zespołem. Te dwa światy wzajemnie się przenikały. Wiem, że mogę dostarczyć Ci wiedzy i narzędzi, które pomogą Ci w codziennej pracy. Dlatego zachęcam Cię to śledzenia naszego bloga.

© 2018, efektywnespotkaniabiznesowe.pl

Realizacja: intype.pl

Ogarnij efektywnie własne spotkania! Zapisz się poniżej i odbierz narzędzie, którym realnie ocenisz silne i słabe strony Twoich spotkań!

Tylko konkrety o prowadzeniu efektywnych spotkań biznesowych!

Nowy materiał w każdy poniedziałek prosto do Twojej skrzynki. Zero spamu od nas!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Teampartners Krzysztof Bobiński z siedzibą w Zamieniu (05-500), przy ul. Szafranowej 7

FreshMail.pl