FreshMail.pl

Cześć!

Jeśli już tutaj zajrzałeś to domyślasz się, że jesteśmy gotowi na współpracę! Jednak niech nie zwiedzie Cię medium, którym dotarłeś do nas bo jesteśmy równie ciekawi offline co online 🙂 Co to oznacza? Że owszem, jeśli potrzebujesz zostać sponsorem posta, zrobić dedykowaną akcję w social media albo po prostu umieścić baner na blogu to ok, zapraszamy! Ale równie dobrze możesz przedstawić nam Twój przypadek do rozwiązania, namówić autorów bloga na przeprowadzenie szkolenia/wykładu (mamy w tym spore doświadczenie!) albo zaproponować inną niestandardową akcję.

Co otrzymujesz? Przede wszystkim zaangażowanie, kreatywność i szerokie praktyczne doświadczenie. Przy każdym działaniu cenimy sobie skuteczność, sprawność i czas. Dobrze rozumiemy biznes i jego potrzeby, dlatego wierzymy, że będziemy mogli wnieść do naszej współpracy dodatkową prawdziwą wartość, której poszukujesz. Ale na spokojnie – wszystko ustalimy w rozmowie! Komfort pracy dla obu stron jest dla nas bardzo ważny dlatego dążymy do sytuacji, w której każda strona jest realnie z tego zadowolona.

Co to oznacza dla Ciebie? Szansę, że zadowolenie z naszej pracy dla Ciebie wprost z online przeniesie się na Twoje wymierne wyniki offline!

 

W razie pytań, napisz do nas maila na adres biuro@teampartners.pl

Telefon do nas to: 518 938 888

© 2018, efektywnespotkaniabiznesowe.pl

Realizacja: intype.pl

Ogarnij efektywnie własne spotkania! Zapisz się poniżej i odbierz narzędzie, którym realnie ocenisz silne i słabe strony Twoich spotkań!

Tylko konkrety o prowadzeniu efektywnych spotkań biznesowych!

Nowy materiał w każdy poniedziałek prosto do Twojej skrzynki. Zero spamu od nas!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Teampartners Krzysztof Bobiński z siedzibą w Zamieniu (05-500), przy ul. Szafranowej 7

FreshMail.pl